ראשי » מחלקות המרכז » מערך הסיעוד

מערך הסיעוד

נתוני משרד הבריאות מהשנים האחרונות מראים כי חלה עלייה ניכרת בתוחלת החיים של אוכלוסיית הגיל השלישי, דבר העולה בקנה אחד עם התפתחויות והתקדמות בעולם הרפואה.

מצב זה מעלה את הצורך להתמודד עם מגוון רחב של בעיות בריאות ומחלות כרוניות, חלקן מחלות זקנה כמו אלצהיימר ומחלות דמנציה אחרות.

גילם המתקדם של החולים הסובלים מירידה קוגניטיבית ומצבם שעלול לעיתים להתדרדר במהירות, מעמיד את קרוביהם בפני בחירה קשה מאוד: עליהם להחליט מה טוב יותר עבור בן משפחתם, והאם יוכל לקבל בביתו את הטיפול המיטבי הדרוש לו שיבטיח לו איכות חיים ראויה.

להתייעצות עם נציג וקבלת סיוע

מלאו את הפרטים בטופס

  נכון להיום פועלות במרכז חמש מחלקות הנותנות מענה טיפולי לכ-170 דיירים.

  המחלקות מנוהלות על ידי אחיות ואחים מוסמכים בעלי ניסיון רב וידע רחב בטיפול בחולים גריאטריים והן פועלות בפיקוח צמוד וברישיון של משרד הבריאות.

  אנחנו, הצוות הסיעודי של המרכז, פוגשים את המטופלים ובני משפחותיהם בשלב רגיש שבו מצד אחד הם חווים קושי עצום בהתמודדות עם הטיפול באדם החולה בבית, ומצד שני ההחלטה הקשורה להעברתו למסגרת סיעודית קבועה טרם התגבשה.

  צורכיהם הבריאותיים של הדיירים והציפיות של קרוביהם מהשירות שאנו מספקים במסגרת המרכז משתנים ומעמידים את מערך הסיעוד בפני אתגרים רבים ומורכבים.

  על מנת להתמודד עימם אנו מפתחים במרכז שיטות טיפול חדשות ומתאימים את התפקיד הסיעודי לדרישות ולצרכים המשתנים של הדיירים. במרכז הרפואי לאלצהיימר עובדים אנשי סיעוד מיומנים ומקצועיים אשר עברו הכשרה והתמחות ייעודיות בהתאם לתפקידים השונים שהם ממלאים.

  הדיירים המתגוררים במרכז מקבלים טיפול המתמקד בשני מישורים עיקריים – טיפול תרופתי וטיפול בתסמינים התנהגותיים של המחלה, כאשר צוות הסיעוד הוא שותף מלא בקביעת הטיפול המתאים עבור הדיירים.

  הצוות הסיעודי של המרכז דואג לא רק למצבם הבריאותי של הדיירים, אלא מייחס חשיבות רבה לגישה טיפולית המבוססת על מתן מענה לאספקטים הרגשיים של המחלה המשפיעים על הדייר ועל בני משפחתו, וכן להבטחת איכות חיים אופטימלית לכל דייר ודייר.

  צרו איתי קשר
  +
  צרו איתי קשר!